Silosy spedycyjne oraz ich wykorzystanie w rynku rolnym

Posted on 09/08/2019 7:40am

W kategorii rynku techniki paszowej czy magazynowej warto pomyśleć o najnowszej technologii, która pozwala na efektywną pracę i wdrożenie maszyn zgodnych z XXI wiekiem. Przy ich pomocy, praca jest znacznie ułatwiona i pozwala na uzyskiwanie wysokich efektów zarówno w zakresie załadunku, jak i suszenia ziaren.


silos
Author: Montgomery County Planning Commission
Source: http://www.flickr.com
Jedną z nowoczesnych maszyn używanych na rynku paszowym jest silos spedycyjny, który produkuje się jedynie z z najwyższej jakości blach ocynkowanych, a także montowany za pomocą połączeń śrubowych, zarazem ułatwiając ich instalację oraz rozbudowę, do której dojść może w . Lej wsypowy silosów jest zaprojektowany pod kątem 45 stopni, co pozwala szybko go opróżnić.

Dodatkowo, silos spedycyjny zazwyczaj charakteryzuje się gładką powierzchnią oraz jest on oznaką bezpieczeństwa połączonego ze skutecznością. Za pomocą innowacyjnej konstrukcji są w stanie posłużyć przez długie lata. Silosy spedycyjne są oparte na konstrukcji szkieletowej na dużej wysokości, dzięki czemu może podjechać pod nie zarówno TIR, jak i wagon, do których bez trudu wsypuje się znajdującą w środku paszę - polecamy. Zależnie od ich pojemności, przechowywać w nich można od kilku do kilkunastu ton paszy wszelkiego rodzaju.


przenośnik ślimakowy
Source: http://www.promus.katowice.pl/
Bardzo znane są również przenośniki łańcuchowe, które służą do transportu produktów o bardzo dużej masie. Posiadają one bardzo prostą konstrukcję, która jest ustawiona na podporach umożliwiających regulowanie wysokości. Przenośniki łańcuchowe są znane ze swej cichej pracy i trwałości, jak również charakteryzują się sztywnością oraz stabilnością.

Tags: technologia, transport, maszyny, zboże