Regały wjezdne są stosowne do składowania artykułów jednolitych

Posted on 12/03/2019 10:20am

Regały wjezdne to perfekcyjne wykorzystanie przystępnej nawierzchni. Usunięcie wolnej przestrzeni pomiędzy regałami. Opcja gromadzenia danego asortymentu w jednym poziomie. Idealny dla produktów jednakowych o mniejszej rotacji, również przy obszernej liczebności palet na jednostkę magazynową.


regał
Author: Shutterstock
Source: Shutterstock
Jest to system pozwalający na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej. Regały przemysłowe (zobacz: ) są stosowne do składowania produktów jednorodnych, o małej cyrkulacji i wysokiej ilości palet przysługujących na daną jednostkę magazynową.

Czyżbyś miał chęć na więcej artykułów na opracowany tu temat? Zapraszamy zatem do następnej witryny - po prostu naciśnij to solidne części zamienne i przenieś się do naszego portalu.

Okazja przechowywania towarów o odmiennych formatach, po wcześniejszym zdefiniowaniu ich na etapie produkcji. Wykorzystanie regałów wjezdnych jest niebywale przydatne w wypadku komór chłodniczych i mroźni.

Pozwala bowiem na perfekcyjną gospodarność przestrzeni przeznaczonej na przechowywanie artykułów w temperaturze minusowej. W składzie konieczne są też regały magazynowe, np. tej firmy: . Są to ramy, które udostępniają dostęp do regałów albo wyżej położonych pozycji w magazynie. Trzeba wyróżnić dwa kluczowe rodzaje podestów magazynowych. Podesty magazynowe stateczne i podesty magazynowe przenośne. Podesty ruchome znajdują coraz większe wykorzystanie w romagazynowe (tanio antresole magazynowe: http://olejnik.pl/)gałęziach produkcji, począwszy od firm budowlanych, firm wytwórczych i
regał
Author: Feed My Starving Children (FMSC)
Source: http://www.flickr.com
składowych, a skończywszy na firmach z specjalności reklamowej. Z uwagi na wariant pracy jaki czyni się za pomocą podestów ruchomych, urządzenia te są narażone na utratę stabilności.

Utrata stabilności może być spowodowana np. złymi warunkami pogodowymi panującymi na zewnątrz, niestatecznym bazą, czy też przeładowaniem podestu. Z powodu wysokiego ryzyka utraty równowagi podesty są urządzone w ciąg zabezpieczeń elektrohydraulicznych i automatycznych. Konstrukcje podestowe pozwalają na podwójne a nawet potrójne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Podesty magazynowe zostały wykonane z pomysłem o zapewnieniu całego spożytkowania kubatury wnętrz magazynowych w bezproblemowy i oszczędny sposób, bez konieczności rozbudowy pomieszczeń.

Tags: temperatura, paleta, reklama, regał, magazyn, podest, elektrohydraulika