Przedsiębiorstwo Molydal - specjalista w smarach

Posted on 25/05/2019 7:26am

Molydal to firma specjalizująca się w smarach i systemach smarowania, jakie mają zastosowanie praktycznie we wszelkich branżach przemysłu. Jak rozwijało się to przedsiębiorstwo oraz co może aktualnie zaoferować?


Powstanie i rozwój przedsiębiorstwa Molydal


Firma Molydal powstała w 1958 roku we Francji.
Inspiracją do utworzenia tej firmy było przemysłowe zastosowanie amerykańskich odkryć naukowych z okresu II wojny światowej. Odkrycia te pozwoliły na wykorzystanie zalet molibdenitu, a więc sproszkowanego dwusiarczku molibdenu w wielu procesach smarowniczych. W związku ze zwiększaniem sprzedaży oraz rosnącą pozycją na rynku, w 2002 roku powstała baza magazynowo-biurowa w Mirosławicach pod Wrocławiem.

Zobacz szczegóły tutaj, odnajdziesz tam jeszcze bardziej dokładne informacje, które na pewno także okażą się dla Ciebie godne uwagi.

Obecnie firma Molydal jest liderem w swojej dziedzinie. Zapewnia szeroki asortyment smarów, olejów oraz wielu innych środków zaliczających się do tak zwanej chemii przemysłowej. Na specjalne zamówienie firma Molydal produkuje również preparaty smarowe, które spełniają indywidualne potrzeby klientów.


noże
Author: ohhenry415
Source: http://www.flickr.com


W jakich branżach stosuje się produkty firmy Molydal?


Wyłącznym, oficjalnym przedstawicielem w Polsce jest BGM Molydal Sp.j. - kwalifikowany dostawca zakładów przemysłowych, reprezentujących praktycznie wszystkie branże przemysłu.

Zainteresowały Cię notki zawarte w naszym wątku? Jeżeli tak, to czytaj tu (https://www.polnet.pl/pl/trzoda/prosieta) podobne informacje, tyczące się tego działu. Zapraszamy do nowej strony.

Produkty Molydal smary molydal stosowane są między innymi w przemyśle motoryzacyjnym, meblowym, papierniczym, spożywczym, chemicznym oraz farmaceutycznym.


Poza tym smary Molydal wykorzystywane są przez producentów urządzeń AGD, audio/video, urządzeń elektrotechnicznych i elektronicznych, wykonawców metalowych elementów budowlanych oraz konstrukcyjnych, jak również elektrownie, huty, kopalnie - tuuaj o smarach kluber.

Tags: sprzęt, branża, lokal, opon