Masz odpowiedniej jakości maszyny do pracy na roli? Postaw również na dobrej jakości części zamienne

Posted on 25/03/2019 9:50am

Jeszcze jakiś czas temu na polskich polach dostrzec można było naprawdę proste ciągniki, których jakość pozostawiała sporo do życzenia. Praca z nimi była uciążliwa, a równocześnie rolnik musiał znosić bardzo wysoką temperaturę, jaka panowała w kabinie, albo z owiewaniem przez wiatr, jeśli ciągnik kabiny nie miał. Aktualnie polscy ludzie roli mają do dyspozycji naprawdę dobrej jakości maszyny rolnicze.

Używane aktualnie maszyny rolnicze w niczym nie będą przypominały tych, z których korzystano kiedyś. To maszyny najwyższej jakości, które zapewniają komfort pracy. Rolnik już nie musi ociekać potem, bo w kabinach jest zainstalowana klimatyzacja. Istotnie wpływa torównież na bezpieczeństwo pracy. Nie trudno bowiem domyśleć się, że w czasie dużych upałów rolnik mógł w nieklimatyzowanej kabinie po prostu zasłabnąć.

czerwony ciągnik na polu
Author: Lelou
Source: http://www.flickr.com
Kupno odpowiednich maszyn rolniczych to też konieczność postawienia na odpowiedniej jakości części zamienne. W sprzedaży dostępne są dzisiaj części New Holland oraz części Claas. Wykonane są one z dobrej jakości tkanin, przez co rolnik, który po nie sięga może być przekonanym, że w najmniej spodziewanym momencie nie przynoszą one niespodzianek (tu kupisz części (http://poltrading.com.pl/) New Holland). Części Class to części o charakterze zamiennym do maszyn żniwnych i ciągników. Producent jest w stanie zaoferować części do takich maszyn, jak sieczkarnia, podsiewacz oraz młocarnia. Do tego sprzedawane są elementy wchodzące w skład układu kierowniczego, hamulcowego czy napędowego. Zakupić można też części do skrzyni biegów. Nie są to części kosztujące mało, ale objęte są one gwarancją.

Czyżbyś czuł ochotę na więcej artykułów na ten temat? Namawiamy zatem do nowej strony - po prostu naciśnij to archiwizacja łódź i przeloguj się do naszego serwisu.

W przypadku części New Holland chodzi o elementy zastępcze do kombajnów zbożowych. Oferowany w działających na terenie naszego kraju sklepach asortyment to takie produkty, jak tulejki podsiewacza, łopatki gumowe oraz sita żaluzjowe. Te części zamienne również nie kosztują mało, ale producent również udziela na nie gwarancji.
Każdy rolnik, który posiada maszyny rolnicze odpowiedniej jakości i renomowanej marki (tp. tutaj) nie może oszczędzać na komforcie korzystania z nich. Odbije się to bez wątpienia na kondycji maszyny. W efekcie może doprowadzić do opóźnienia prac polowych, co w niektórych przypadkach będzie mogło mieć duże znaczenie.

Tags: praca, części, maszyny, awaria, kombajn, rolnik