Jaką funkcje spełniają regały drive in?

Posted on 30/05/2022 4:30pm

Do czego służą regały wjezdne? Jest to typ konstrukcji do specjalnego rodzaju przechowywania. W momencie, kiedy przedmioty wymagają specjalnego składowania, przede wszystkim w dużych halach, korzysta się właśnie ten rodzaj składowania. Taka forma ma też ogromny wpływ na użytkowanie powierzchni magazynu. Używając takich technik możliwe jest wykorzystanie przestrzeni magazynowej nawet do dziewięćdziesięciu procent. Pośród tego rodzaju konstrukcji wyróżnia się na przykład regały ruchome.

Magazyny i hale
Author: Sonia Belviso
Source: http://www.flickr.com
Na tego typu regałach da się przechowywać nawet bardzo ciężkie przedmioty.

Zajrzyj do wpisu, który znajduje się pod podanym linkiem i czytaj więcej części zamienne do pieców próżniowych na ten temat, który widocznie Cię zaintrygował. Nie wahaj się!

Regały tego typu są również dostosowane do właściwego pomieszczenia oraz do funkcji jaką mają pełnić. Zbudowane są one z ruchomych partii, dzięki czemu możliwe jest dowolne właściwie modelowanie szkieletem, żeby stworzyć idealny dostęp do produktów umieszczonych na danych półkach oraz aby wykorzystać jak największą powierzchnię hali na wysokość, a tym samym ograniczyć do minimum powierzchnię, na której dane konstrukcje zostaną zbudowane .

Regały jezdne mogą także być potrzebne w sytuacji, gdy mamy zamiar przechowywać większą ilość przedmiotów, które są kruche, a tym samym duo ważą. Takich przedmiotów nie można składować jeden na drugim, wówczas warto zainwestować w tego rodzaju konstrukcję, żeby nie tylko nie uszkodzić składowanego towaru, ale także ograniczyć przestrzeń jego przechowywania.

Regały magazynowe mogą również być wyRegały (przetestuj w promocji regały paletowe- olejnik.pl/regaly-stacjonarne/)ywane w celu przechowywania towaru w specjalnych chłodniach. Odpowiedni materiał, z którego zostały wykonane sprawia, że konstrukcja ma sporą odporność na gwałtowne zmiany temperatur (sprawdź produkty producenta olejnik).

magazyn
Source: http://sxc.hu/
Przykładowym rodzajem regałów wjezdnych są regały paletowe. Służą one do składowania w dużych halach dużo ważących produktów, które umieszczone są na paletach. Specjalna budowa i konstrukcja takiego systemu przystosowana jest do tego, żeby przechowywać na niej większą ilość palet, na których znajduje się dany towar.

Wyjątkową korzyścią jest przy wykorzystaniu tego typu konstrukcji ich sposób łączenia ze sobą. Wózek widłowy ma możliwość budować z tego typu regałów tunele, w których swobodnie się porusza, lecz tunele te nie są szersze od szerokości wózka widłowego. Dzięki temu oszczędzamy bardzo dużo przestrzeni. Jest zawsze możliwość zabudowania takiej tunelu następnym rzędem regałów.