Jak ustawić meble w sklepie spożywczym?

Posted on 04/05/2021 8:05am

Jak postawić regały w sklepie spożywczym? Odstęp regałów sklepowych (najczęściej metalowych w tej branży), lad oraz wejściowych bramek podyktowany jest konkretnym podejściem do zagadnienia prowadzenia klientów.


Osoba nabywająca, już od wejścia - przez system prowadzenia konsumenta (bramka), kierowana jest w spodziewaną stronę.
o regałach metalowych sklepowych]


pojazdu
Author: michaelaw
Source: http://www.sxc.hu


Tuż za zoną bramy, postawione powinny być zakupowe kosze, jakie podpowiadają bieg ruchu.

Atrakcyjna wiadomość? Jeżeli tak sądzisz, poza tym sprawdź ten link - zobaczysz o wiele więcej w ofercie (https://autolawety.pl/), która odnosi się rozważanej tutaj problematyki.

Zamiarem owego układu będzie "wymuszenie" na konsumencie, ażeby ten przebył jak najdłuższą drogę począwszy od wejścia do kasy. Sprowokowany więc zostaje, ruch klientów dookoła centralnego sklepowego regału. Regały (rzuć okiem na regały przejezdne-> www.olejnik.pl/regaly-przeplywowe/) metalowe sklepowe bywają przeważnie użytkowane w owej branży.


Albowiem pieczywo jest towarem powszechnie i na co dzień kupowanym, będzie aktywowało spory ruch w regionie gdzie zostanie wystawione. Najbardziej odpowiednim punktem na świeże bułeczki będzie zatem okolica jak w największym stopniu oddalona od wejścia. Dzięki takiemu zabiegowi wielu konsumentów, jacy mieli w planach kupno wyłącznie pieczywa, przespaceruje nieopodal półek z pozostałym towarem, a to podwyższy szansę na poważniejszy nabytek. Blisko pieczywa na ogół ustawia się lodówki i lady stoiska mięsnego - czytaj to. Warto dodać, że pieczywo winno zostać eksponowane przy zastosowaniu drewnianego regału piekarniczego.
Dopasowywanie metalowych regałów sklepowych do pełnienia funkcji regałów piekarniczych jest coraz sporadyczniej stosowane. Jeżeli idzie o regały sklepowe producent regałów metalowych zwykle posiada w swej ofercie także nadmienione piekarnicze regały.

Tags: meble, zakup, miejsce, układ, koła