Często pojawia się pytanie, co będzie bardziej właściwe w sklepie – lada chłodnicza czy może regał? Jak myślisz, co lepiej wybrać?

Posted on 01/05/2019 7:52am

Mnóstwo założycieli osiedlowych sklepów spożywczych z reguły nie jest świadoma, co wybrać, czy kupić ladę chłodniczą, a może na regał? Jawi się również myśl, że być może najlepiej będzie jak się zdobędzie oba urządzenia. Z pewnością nie opłaca się nabywać „na wszelkie wypadek” nowych sprzętów, bo wybór odpowiedniego urządzenia z funkcją chłodzenia wspomoże w wybraniu asortymentu oraz określenie formy na sprzedaż.

Lady chłodnicze są najlepsze do pracy na stoiskach z mięsem, lecz również wędliniarskich i nabiałowych. Czyli zawsze tam, gdzie produkty wybrane przez klienta kroi, waży i wydaje sprzedający. Lady chłodnicze godzą na wystawienie na jednej poziomej powierzchni ekspozycyjnej sporą ilość artykułów, do jakich dostęp będzie miała jedynie personel. Klienci z kolei oglądają je przez szybę frontową i zamawiają określone produkty u kierownika sklepu. Urządzenia tego typu posiadają z reguły dodatkową komorę do przechowywania, dzięki nie pracownik łatwiej może uzupełnić braki na wystawie.
sklep spożywczy
Author: hi-tlz
Source: http://www.flickr.com
Chłodnie stojące umożliwiają zaś na eksponowanie produktów potrzebujących niewielkiej temperatury w sklepach samoobsługowych.

Jeżeli przedstawiany tekst jest dla Ciebie ciekawy, odwiedź ten link żywice poliuretanowe, a dowiesz się więcej informacji, jakie Cię bardzo zainteresują.

Artykuły są wystawiane pionowo na półkach, w taki sposób regał zabierze na pewnoo mniej miejsca niż lada. Klienci sami dokonują wyboru sięgając po produkty, które znajdują się na regale. Równocześnie w ten sposób można zbywać jedynie artykuły spożywcze w opakowaniach, takich jak butelki, kartony, kostki. Do najbardziej znanych krajowych producentów witryn i regałów chłodniczych można zaliczyć Mawi, Cebea oraz Rapa. Jak więc można zauważyć to czy wybierzemy ladę chłodniczą czy może regał, jest zależne od licznych czynników. Przede wszystkim musimy się zdecydować, co będziemy sprzedawać i jakiej wielkości chcemy mieć sklep.Jeśli posiadamy sklep mięsny to problemu w zasadzie nie ma, bo wiemy, że liczą się dobre lady chłodnicze. jeżeli z kolei mamy sklep spożywczy, to najpewniej kupimy ladę chłodniczą, ale prawdopodobnie regał równieżbędzie niezbędny. Wszystko zależy od wielkości naszego sklepu, bo przecież większy sklep, a do tego samoobsługowy to z pewnością większe okazje ekspozycyjne i aranżacyjne. Dobrze takiego sprzętu szukać w internecie wpisując na przykład w wyszukiwarkę frazę lady chłodnicze Poznań.

Tags: sprzęt, Urządzenia, klienci, sklep spożywczy, lady chłodnicze, Regały chłodnicze, Chłodnie stojące