Czemu jakość jest tak ważna? Jakie istnieją przykłady używania dobrych praktyk?

Posted on 02/05/2021 8:11am

Nieprzypadkowo mówi się, iż ważniejsza jest jakość aniżeli ilość. Niechby nawet ktoś zaoferował wiele produktów, jakie nie spełniają naszych wymagań, to my ostatecznie wybierzemy jeden, sprawdzony, dobry jakościowo artykuł. Tak to najczęściej działa.

Wiadomo czego oczekiwać po naszym ulubionym artykule, dlatego często po niego sięgamy, kupujemy go, korzystając z niego za każdym razem. Dzięki temu zyskują klienci, są świadomi z jaką rzeczą maja do czynienia, jak również wytwórcy, ponieważ ich produkty są kupowane przez klientów. Istnieje tak naprawdę bardzo sporo certyfikatów, przez które wiemy, że konkretny artykuł jest tym, któremu warto zaufać. Jednym z bardziej znanych certyfikatów jak i znaków jakości jest Iso 50001 (dowiedz się więcej). To dosyć nowa, międzynarodowa norma, która odnosi się do systemu zarządzania energią. Jest opracowana na podstawie europejskiego standardu EN 16001. Norma posiada zastosowanie dla różnych organizacji i to niezależnie od lokalizacji, jak i wielkości albo branży.

Masz chrapkę na kolejną informację na omawiany tutaj temat? Jeżeli tak, to śmiało kliknij tutaj – to wiarygodna oferta (http://www.termas.pl/o-firmie/)!

Do tego uwzględnia przedsiębiorstwa, jakie stosują procesy energochłonne lub wypuszczają znaczne ilości gazów cieplarnianych. Odpowiedzialne zarządzanie zasobami energetycznymi jest bardzo ważnym elementem tego jak prezentuje się firma. W ciągu ostatnich dziesięciu lat w Polsce zaszły wielkie postępy w temacie efektywności energetycznej. Coraz większa ilość organizacji już aktualnie odgrywa istotną rolę w zwalczaniu efektu cieplarnianego, jednocześnie minimalizując swoje koszty w wyniku oszczędności energetycznych. Kolejną ważną normą jest certyfikat (białe certyfikaty) Globalgap. To odpowiedź na wciąż wzrastające wymagania klientów. Nadrzędnym celem tego typu systemu jest gwarancja bezpieczeństwa produkcji żywności w gospodarstwie. Zadanie tego typu jest realizowane poprzez gospodarowanie o charakterze zrównoważonym, w zgodzie z Kodeksem Dobrej Praktyki Rolniczej.
Certyfikat
Author: Michael Coté
Source: http://www.flickr.com
Artykuły które takim kodeksem objęte powinny spełniać określone założenia.Nawozy muszą być stosowane w optymalnych dawkach, dobrze by było to w oparciu o analizy gleby i zapotrzebowanie roślin na tego typu składniki. Muszą być składowane w sposób, który zapewnia uniknięcie zanieczyszczenia wód gruntowych. Jakość konkretnego artykułu zaś potwierdzają między innymi analizy pozostałości środków chemicznych, jakie powinny być przeprowadzone przez kompetentne laboratorium.

Tags: produkt, artykuł, Wymogi, norma